O nas


O nas

Salon sukien ślubnych 'ISABELLE’ istnieje na rynku Limanowej od 2010 roku. To właśnie nasze doświadczenie, profesjonalizm i troska o zadowolenie klientek, stały się przyczyną popularności naszych kreacji. 
Znajdziecie w salonie suknie ślubne w różnych stylach, od klasycznych po nowoczesne. Naszym celem jest zapewnienie każdej pannie młodej sukni, która będzie odzwierciedlała jej indywidualność i piękno.
W naszej pracy stawiamy na wysoką jakość i staranność w każdym detalu. Wszystkie suknie są wykonane z najlepszych materiałów, a każdy krok procesu produkcyjnego jest dokładnie przemyślany i wykonany z precyzją. Chcemy, żeby każda panna młoda poczuła się wyjątkowo w swojej sukni i zapamiętała ten dzień na całe życie.
Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, służymy pomocą w doborze sukni, doradzamy w kwestiach stylu i dodatków oraz oferujemy indywidualne dopasowanie, żeby każda panna młoda była pewna siebie i czuła komfortowo swojej sukni.
Zapraszam serdecznie do naszego salonu, gdzie skorzystacie z mojej wiedzy i doświadczenia. Razem stworzymy suknię, która spełni Wasze marzenia i sprawi, że dzień ślubu będzie jeszcze piękniejszy.

Scroll to Top